APC Smart-UPS On-Line SRT1500RMXLI-NC - 1500VA, 6x C13 output, rack mountable, NMC
19 In stock
SKU
SRT1500RMXLI-NC
You may also be interested in
Compare Products
Product APC Smart-UPS On-Line SRT1500RMXLI-NC - 1500VA, 6x C13 output, rack mountable, NMC
Hot Product
APC Smart-UPS On-Line SRT1500RMXLI-NC...
APC Smart-UPS X SMX1500RMI2UNC - 1500VA, 8x C13 output, USB, expandable runtime, NMC
Bestseller
APC Smart-UPS X SMX1500RMI2UNC - 1500V...
Eaton 9SX5KiRT uninterruptible power supply (UPS) 5 kVA 4500 W 10 AC outlet(s) Eaton 9SX5KiRT uninterruptible power s...
SKU
SRT1500RMXLI-NC
SMX1500RMI2UNC
9SX5KIRT
SMX2200RMHV2U
SMX3000RMHV2U
SMX2200HV
Manufacturer
APC
APC
Eaton
Form factor
Rackmount
Rackmount/Tower
Rackmount/Tower
Product colour
Black
Black
N/A
Output power capacity
1200VA to 4000VA
1200VA to 4000VA
Output power
1000W to 1500W
1000W to 1500W
3000W to 6000W
1500W to 2000W
2000W to 3000W
1500W to 2000W