SMX48RMBP2U
You may also be interested in
Compare Products
Product APC Smart-UPS X-Series External Battery Pack Rack/Tower 48V, 864VAh, rackmount, 2U APC Smart-UPS X-Series External Batter...
APC Smart-UPS X External Battery Pack, Rack/Tower 2U, 120Vdc, W/rail kit APC Smart-UPS X External Battery Pack,...
APC Smart-UPS X-Series External Battery Pack Rack/Tower 120V, 1200VAh, rackmount, 4U APC Smart-UPS X-Series External Batter...