APC Smart-UPS SMT1500RMI2UC - 4x C13, USB, Rackmount 2U, SmartConnect, 1500VA
75 In stock
SKU
SMT1500RMI2UC
You may also be interested in
Compare Products
Product APC Smart-UPS SMT1500RMI2UC - 4x C13, USB, Rackmount 2U, SmartConnect, 1500VA
Bestseller
APC Smart-UPS SMT1500RMI2UC - 4x C13,...
APC Smart-UPS SMT1500RMI2UNC - 4x C13, USB, rack mountable, NMC, 1500VA
Hot Product
APC Smart-UPS SMT1500RMI2UNC - 4x C13,...
SKU
SMT1500RMI2UC
SMX1000I
SMX1500RMI2U
SMT1500RMI1U
SMT1500RMI2UNC
SMT750RMI2UNC
Manufacturer
APC
APC
Form factor
Rackmount
Rackmount/Tower
Rackmount/Tower
Rackmount
Product colour
Black
Black
Output power capacity
1200VA to 4000VA
600VA to 1200VA
1200VA to 4000VA
600VA to 1200VA
Output power
500W to 1000W
500W to 1000W
1000W to 1500W
500W to 1000W
500W to 1000W
300W to 500W