SHELF-1U-20-FIXED-V
You may also be interested in
Compare Products
Product StarTech.com 1U Server Rack Shelf - Universal Vented Rack Mount Cantilever Tray for 19" Network Equipment Rack & Cabinet - Durable Design - Weight Capacity 55lb/25kg - 20" Deep Shelf, Black StarTech.com 1U Server Rack Shelf - Un...
APC Horizontal Cable Organizer 1U
Bestseller
APC Horizontal Cable Organizer 1U w/brush strip
Hot Product
APC Horizontal Cable Organizer 1U w/br...
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Universal Vented Rack Mount Cantilever Tray for 19" Network Equipment Rack & Cabinet - Heavy Duty Steel – Weight Capacity 50lb/23kg - 22" Deep Shelf, Black StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Universal Rack Mount Cantilever Shelf for 19" Network Equipment Rack & Cabinet - Heavy Duty Steel – Weight Capacity 50lb/23kg - 22" Deep Tray, Black StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...