R20KPB130W
Ruck 20,000mAh Power Bank
With 130W USB Charging
100W Portable Laptop Charging
130W Dual Device Charging
Fast charge your MacBook Pro and iPhone 15 at the same time with 100W USB-C and 30W USB-A charging.
Big Battery in a Slim Chassis
Handy Info At A Glance
It Even Tells Time
You may also be interested in
Compare Products
Product ALOGIC Ruck 20000mAh Power Bank with 130W USB Charging