LENTP11G10KBC
•Size: 18.5 x 25.3 x 2.4mm
•Weight: 0.80kg
•Materials: PU + ABS + Aluminium
•Bluetooth: 3.0
•Charging time: Less than 4 hours
•Continuous use of time: 150 hours
•Battery life: 3 years
•Battery Capacity: 350 mah
You may also be interested in
Compare Products
Urban Armor Gear Metropolis 25.4 cm (10") Cover Black, Silver
Bestseller
Urban Armor Gear Metropolis 25.4 cm (1...
Urban Armor Gear Plasma 25.4 cm (10") Cover Black, Grey
New
Urban Armor Gear Plasma 25.4 cm (10&qu...
Targus Click-In 27.9 cm (11") Folio Black
Hot Product
Targus Click-In 27.9 cm (11") Fol...
STM Dux Plus 27.7 cm (10.9") Folio Blue STM Dux Plus 27.7 cm (10.9") Foli...