IPA10.922KIWSSRD
•Specification:
•Cushioned edges and corners help to protect the device, camera, and screen from accidental damage.
•Integrated kickstands can be used for handsfree viewing.
•Full access to all the devices ports and features
•No screen protector included (please purchase separately)
•Adjustable shoulder strap (model dependant and only included if stated in the description)
You may also be interested in
Compare Products
STM stm-222-237JU-01 25.9 cm (10.2") Folio Black
Hot Product
STM stm-222-237JU-01 25.9 cm (10.2&quo...
Targus Click-In 27.9 cm (11") Folio Black
Bestseller
Targus Click-In 27.9 cm (11") Fol...
STM Dux Plus 27.7 cm (10.9") Folio Blue STM Dux Plus 27.7 cm (10.9") Foli...
DICOTA D31854 tablet case 27.9 cm (11") Folio Black DICOTA D31854 tablet case 27.9 cm (11&...