APC mini UPS CP12036LI - Emergency power supply 12Vdc, 36W, Li-ion, protects WiFi, Routers, IP cameras, etc
89 In stock
SKU
CP12036LI
You may also be interested in
Compare Products
Product APC mini UPS CP12036LI - Emergency power supply 12Vdc, 36W, Li-ion, protects WiFi, Routers, IP cameras, etc APC mini UPS CP12036LI - Emergency pow...
APC Back-UPS 500VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Bestseller
APC Back-UPS 500VA, 230V, AVR, IEC Soc...
APC Back-UPS CS 325 w/o SW uninterruptible power supply (UPS) 0.325 kVA 210 W APC Back-UPS CS 325 w/o SW uninterrupt...
Eaton 3SM36B uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 36 W Eaton 3SM36B uninterruptible power sup...