Eaton 9PX3000IRT3UBS uninterruptible p...
Hot Product
APC Smart-UPS X SMX1500RMI2UNC - 1500V...
Eaton 9SX5KiRT uninterruptible power s...
Popular
APC Smart-UPS X SMX2200RMHV2U - 2200VA...
Recommended
APC Smart-UPS X SMX3000RMHV2U - 3000VA...
Bestseller
APC Smart-UPS X SMX3000RMHV2UNC - 3000...
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
9PX3000IRT3UBS
SMX1500RMI2UNC
9SX5KIRT
SMX2200RMHV2U
SMX3000RMHV2U
SMX3000RMHV2UNC
| Manufacturer |
Eaton
APC
Eaton
APC
| Form factor |
Rackmount/Tower
Rackmount/Tower
| Product colour |
Black
Black
| Output power capacity |
N/A
1200VA to 4000VA
4000VA to 6000VA
| Output power |
2000W to 3000W
1000W to 1500W
3000W to 6000W
1500W to 2000W
2000W to 3000W
2000W to 3000W