Lenovo 40AWGN65UK power adapter/inverter Indoor 65 W Black
GaN Nano 65W Adapter
212 In stock
SKU
40AWGN65UK
The Lenovo GaN Nano 65W Adapter is one of the smallest power adapters in the market. It enables fast charging of USB-C devices up to 65W. With a 1.8 m cable and adjustable output voltages (5V/9V/15V/20V), users can charge both PC and mobiles devices efficiently.
You may also be interested in
Compare Products
Product Lenovo 40AWGN65UK power adapter/inverter Indoor 65 W Black Lenovo 40AWGN65UK power adapter/invert...
HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
HP AC Smart pin slim power adapter (90-watt) power adapter/inverter Indoor 90 W Black
Hot Product
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
Origin Storage AC Adapter (130W) For Latitude E Series Origin Storage AC Adapter (130W) For L...