SRTL3000RM4UXLI
You may also be interested in
Compare Products
Product APC Smart-UPS On-Line, 3kVA, Lithium-ion, Rackmount 4U, 230V, 6x C13+2x C19 IEC outlets, SmartSlot, Extended long runtime, Rail kit included APC Smart-UPS On-Line, 3kVA, Lithium-i...
APC Smart-UPS On-Line, 6kVA/6kW, Tower, 230V, 6x C13+4x C19 IEC outlets, Network Card+SmartSlot, Extended runtime, W/O rail kit APC Smart-UPS On-Line, 6kVA/6kW, Tower...
APC Smart-UPS On-Line, 5kVA, Tower, 230V, 6x C13+4x C19 IEC outlets, Network Card+SmartSlot, Extended runtime, W/O rail kit APC Smart-UPS On-Line, 5kVA, Tower, 23...
APC Smart-UPS On-Line SRT8KRMXLI - 8kW/VA, 6x C13 + 4x C19 + hardwire 1phase output, rack mountable, Embedded NMC APC Smart-UPS On-Line SRT8KRMXLI - 8kW...
APC Smart-UPS On-Line SRT5KRMXLI - 5000VA, 6x C13, 4x C19 output, rack mountable, Embedded NMC
Bestseller
APC Smart-UPS On-Line SRT5KRMXLI - 500...
APC Smart-UPS On-Line SRT6KRMXLI - 6kW/VA, 6x C13 + 4x C19 + hardwire 1 phase output, rack mountable, Embedded NMC
Hot Product
APC Smart-UPS On-Line SRT6KRMXLI - 6kW...
SKU
SRTL3000RM4UXLI
SRT6KXLI
SRT5KXLI
SRT8KRMXLI
SRT5KRMXLI
SRT6KRMXLI
Manufacturer
APC
APC
Form factor
Rackmount/Tower
Rackmount/Tower
N/A
Rackmount
Rackmount
Product colour
N/A
Black
Black
Output power capacity
6000VA to 8000VA
4000VA to 6000VA
Output power
2000W to 3000W
3000W to 6000W
3000W to 6000W
6000W to 9000W
3000W to 6000W
3000W to 6000W