Cisco PWR-IE170W-PC-DC network switch component Power supply
170W Low DC to DC power supply
0 In stock
SKU
PWR-IE170W-PC-DC
- Power supply options from 50W to 480W
- Operating temperatures ranging between -40°C and +85°C