ATEN OL3000HV uninterruptible power su...
APC Smart-UPS X SMX1500RMI2U - 1500VA,...
Bestseller
APC Smart-UPS X SMX1500RMI2UNC - 1500V...
Hot Product
APC Smart-UPS SMT1500RMI1U - 4x C13, U...
Recommended
APC Smart-UPS X SMX2200HV - 2200VA, 8x...
Popular
APC Smart-UPS On-Line, 2200VA, Tower,...
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
OL3000HV
SMX1500RMI2U
SMX1500RMI2UNC
SMT1500RMI1U
SMX2200HV
SRT2200XLI
| Manufacturer |
ATEN
APC
APC
| Form factor |
Rackmount/Tower
Rackmount/Tower
Rackmount
| Product colour |
Black
Black
N/A
| Output power capacity |
1200VA to 4000VA
1200VA to 4000VA
| Output power |
2000W to 3000W
1000W to 1500W
1000W to 1500W
500W to 1000W
1500W to 2000W
1500W to 2000W