Eaton 9SX3000IMBS uninterruptible powe...
Popular
APC Smart-UPS X SMX1500RMI2UNC - 1500V...
APC Smart-UPS X SMX2200RMHV2U - 2200VA...
Recommended
APC Smart-UPS X SMX3000RMHV2U - 3000VA...
Bestseller
APC Smart-UPS X SMX3000RMHV2UNC - 3000...
APC Smart-UPS X SMX2200HV - 2200VA, 8x...
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
9SX3000IMBS
SMX1500RMI2UNC
SMX2200RMHV2U
SMX3000RMHV2U
SMX3000RMHV2UNC
SMX2200HV
| Manufacturer |
Eaton
APC
APC
| Form factor |
Tower
Rackmount/Tower
Rackmount/Tower
| Product colour |
Black
Black
N/A
| Output power capacity |
N/A
1200VA to 4000VA
1200VA to 4000VA
| Output power |
2000W to 3000W
1000W to 1500W
1500W to 2000W
2000W to 3000W
2000W to 3000W
1500W to 2000W