Eaton 9SX1000IBS uninterruptible power...
Popular
APC Smart-UPS X SMX1000I - 1000VA, 8x...
Recommended
APC Smart-UPS X SMX1500RMI2U - 1500VA,...
Hot Product
APC Smart-UPS SMT1500RMI1U - 4x C13, U...
Bestseller
APC Smart-UPS SMT1500RMI2UNC - 4x C13,...
APC Smart-UPS SMT750RMI2UNC - 4x C13,...
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
9SX1000IBS
SMX1000I
SMX1500RMI2U
SMT1500RMI1U
SMT1500RMI2UNC
SMT750RMI2UNC
| Manufacturer |
Eaton
APC
APC
| Form factor |
Tower
Rackmount/Tower
Rackmount/Tower
Rackmount
Rackmount
| Product colour |
Black
Black
| Output power capacity |
N/A
600VA to 1200VA
1200VA to 4000VA
1200VA to 4000VA
600VA to 1200VA
| Output power |
500W to 1000W
500W to 1000W
1000W to 1500W
500W to 1000W
500W to 1000W
300W to 500W