Eaton 5SC1500IBS uninterruptible power...
Popular
APC Smart-UPS X SMX1000I - 1000VA, 8x...
Recommended
APC Smart-UPS X SMX750I - 750VA, 8x C1...
APC Smart-UPS SMT750RMI2UNC - 4x C13,...
Bestseller
APC Smart-UPS SMT1500IC - 8x C13, USB,...
Hot Product
APC Smart-UPS SMC1500IC - 8x C13, USB,...
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
5SC1500IBS
SMX1000I
SMX750I
SMT750RMI2UNC
SMT1500IC
SMC1500IC
| Manufacturer |
Eaton
APC
APC
| Form factor |
Tower
Rackmount/Tower
N/A
Rackmount
Mini tower
Mini tower
| Product colour |
Black
Black
N/A
| Output power capacity |
600VA to 1200VA
600VA to 1200VA
1200VA to 4000VA
1200VA to 4000VA
| Output power |
1000W to 1500W
500W to 1000W
300W to 500W
500W to 1000W
500W to 1000W